Nenašli ste čo ste hľadali? Kontaktujte nás na +421 903 721 388 ..

VYPREDANÉ - LAHOmošt 100 % jablková šťava z odrody Idared bez alkoholu

Zatiaľ nehodnotené Napísať recenziu

5.90

Bez dane: 4.92€

Alkohol:
0
Krajina:
Česko
Oblasť:
Znojemská
Odroda:
Idared
Ročník:
Zbytkový cukor:
Dostupnosť:
Aktuálne nedostupné
Produkt kód:
LAHOmošt 100 % jablková šťava z odrody Idared bez alkoholu
Výrobca:
Lahofer vinárstvo

TENTO TOVAR JE VYPRADANÝ K DISPOZÍCII JE NOVÝ ROČNÍK!

Nájsť alternatívu

Nenašli ste čo ste hľadali? Kontaktujte nás na
Tel.: +421 903 721 388 Email: info@inmedio.sk

Popis

TENTO TOVAR JE VYPREDANÝ - 100% jablkový mušt LAHOmošt z jabĺk odrody Idared. Je vyrobený výhradne z čerstvo lisovaného ovocia, bez pridaného cukru, aróm a farbív. Kombinácia zdraviu prospešných látok a absencia konzervantov, ďalších pridaných látok a alkoholu vytvára z jablkového LAHOmoštu jeden z najzdravších nápojov na slovenskom trhu.

Prírodný mušt, nazývaný tiež tekutým ovocím, je jedným z najzdravších nápojov. V lete je mušt osviežujúcim nápojom, atraktívnym najmä pre deti a je vhodný i pre tehotné ženy.

Prírodný nekvasený mušt je ľahko stráviteľný a chutný. „Jablkový mušt svojím výnimočným zložením zlepšuje krvný obeh, posilňuje nervovú sústavu, znižuje krvný tlak  a povzbudzuje pri vyčerpanosti, tiež môže mať priaznivé účinky pri liečbe dny, reumy alebo pri poruchách funkcií obličiek a trávenia. Tiež môže podporovať tvorbu červených krviniek. Z tohto dôvodu je vhodný pre všetky vekové kategórie, športovcov, diabetikov, tehotné a dojčiace ženy“.

LAHOmošt je čisto prírodným produktom, bez pridaného cukru alebo vody. Mušt je bohatý na betakarotén, kyselinu listovú a askorbovú, známu ako vitamín C. Poskytuje aj vitamíny skupiny B a vitamín E.

Je bohatý na triesloviny, vonné látky, minerálne látky – a to hlavne: draslík, horčík, fosfor, vápnik, sodík, železo, síru a mangán. Je aj cenným zdrojom pektínu a celulózy. „Jablčný LAHOmošt obsahuje cukry v ľahko stráviteľnej forme – sacharózu, fruktózu a glukózu, čo z neho robí výnimočne hodnotný energetický nápoj, ktorý ocenia najmä športovci.“ Tovar sa nachádza na sklade mimo predajne.

Špecifikácie

Špecifikácia vína
Alkohol 0
Krajina Česko
Oblasť Znojemská
Odroda Idared
Ročník
Zbytkový cukor

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Zdieľať