Nenašli ste čo ste hľadali? Kontaktujte nás na +421 903 721 388 ..

Vyberte si z našej ponuky dekoračného a úžitkového skla od nemeckého výrobcu LEONARDO.

Vyberte si z našej ponuky dekoračného a úžitkového skla od nemeckého výrobcu LEONARDO.

Hľadáte krásny a užitočný darček ? Vyberte si z našej ponuky dekoračného a úžitkového skla od nemeckého výrobcu LEONARDO.

Rodinná spoločnosť bola založená v roku 1859 a dnes je jedným z popredných dodávateľov skla v Európe. Dnes je spoločnosť vedená v piatou generáciou Oliverom Kleine a jeho manželkou Biancou Kleine.

Leonardo to sú výrobky zo skla, ktoré sa jednoducho líšia. LEONARDO je filozofia a je skratkou pre dizajn a radosť zo života! Inšpirujeme sa sklom a vytvárame mimoriadne zbierky srdcom a mysľou. Kvalita, inovácia a dizajn sú úzko spojené s každým novým vývojom. LEONARDO ponúka najnovšie technológie a prísľuby kvality, ako aj rozsiahly sortiment a koncepty produktov.

Za to sme už dostali množstvo ocenení za dizajn. S každým vývojom sa neustále spája požiadavka, aby sa zo skla stala nová skúsenosť. Preto LEONARDO spolupracuje so známymi návrhármi. Každý produkt má svoju vlastnú dušu, stelesňuje filozofiu značky a nesie ju navonok. 

ZNAČKA STOROČIA
Silné značky dávajú vyhlásenia, udávajú tempo a menia súčasné udalosti. To platí aj pre LEONARDO. Spoločnosť ktorá ponúka výnimočný sklenený dizajn bola 14. novembra 2018 opäť pomenovaná ako „Značka storočia“, čo z nej robí jednu z obchodných elít v Nemecku.