Nenašli ste čo ste hľadali? Kontaktujte nás na +421 903 721 388 ..

Champagne Armand de Brignac Brut Gold, obj. 0,75 L, Alk. 12,5% obj.

Zatiaľ nehodnotené Napísať recenziu

360.00

Bez dane: 300.00€

Alkohol:
12.5
Krajina:
Francúzsko
Oblasť:
Champagne
Odroda:
Ročník:
Zbytkový cukor:
suché víno biel
Dostupnosť:
Na sklade
Produkt kód:
Champagne Armand de Brignac Brut Gold
Výrobca:
Armand de Brignac Champagne

Nenašli ste čo ste hľadali? Kontaktujte nás na
Tel.: +421 903 721 388 Email: info@inmedio.sk

Popis

Šampanské,suché víno v čiernej lakovanej drevenej kazete ročník: NV, odrody: Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier, krajina: Francúzsko, oblasť: Champagne, výrobca: Armand de Brignac, objem: 0,75
Jedno z najlepších šampanských. Do nebies ho vynášajú mená ako Jancis Robinson, dostalo 98 zo 100 bodov od Jose Peñína, skóre 4,9 z 5 od spisovateľa Kare Halldéna, 9 z 10 bodov od kritika Davora Butkovica. Umiestnilo sa na 1. mieste v degustácii na slepo medzi 1000 značkami šampanského.

Hrozno je vyberané výlučne z Premier Cru a Grand Cru vinohradov. Použitá je iba horná frakcia z prvého lisovania tradičným Champenois Coguart lisom. Každé ADB cuvée obsahuje 100% tiché víno, ktorého časť zrela 9 mesiacov v dubových sudoch z Burgundy. Víno zrelo v špeciálnych pivniciach 30 m pod zemou, ktoré sú v rámci oblasti Champagne považované za najhlbšie. Striasanie je robené ručne v tradičných drevených regáloch. Je fľaškované v nepriehľadných zlatých fľašiach s cínovým štítkom. Fľaše sú ručne dolešťované, každá z nich je originál. Je zabalená do luxusného zamatového vrecka, alebo do veľkolepej čiernej drevenej darčekovej krabice.
Obsah alkoholu: 12,5 %

Charakteriestika:

Víno je produkované v tradičnom štýle starého sveta. Buket je komplexný s plným telom, svieži a živý s ľahkými, kvetinovými náznakmi. Na jazyku má osobitý, ovocný charakter, perfektne integrovaný s jemným brioškovým akcentom. Textúra je delikátne smotanová s ohromnou hĺbkou a dlhým hodvábnym záverom. Tovar sa nachádza v sklade mimo predajne.

Špecifikácie

Špecifikácia vína
Alkohol 12.5
Krajina Francúzsko
Oblasť Champagne
Odroda
Ročník
Zbytkový cukor suché víno biel

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Zdieľať