Nenašli ste čo ste hľadali? Kontaktujte nás na +421 903 721 388 ..

PEREG vinárstvo

Vinárska spoločnosť PEREG, spol. s r.o. , Spoločnosť vznikla v roku 1991

 

VÍNA od spoločnosti PEREG nakúpite aj v našej PREDAJNI :  Vinotéka IN MEDIO Hradská 78/B , 821 07 Bratislava 821 07 , tel: 02 4552 3547, info@inmedio.sk

 

V čase svojho vzniku sa spoločnosť PEREG vyprofilovala vo svojom podnikaní v oblasti výroby odrodových hroznových vín a vín z liečivých plodov Arónie čiernoplodej. Ovocné vína z čiernych ríbezlí sú oceňované medailami z výstav. Víno z čiernych ríbezlí získalo zlatú medailu a na základe toho získalo aj titul Šampión výstavy Devínsky strapec 2011.

 

Vyrába sa taktiež Cuvée Čierny PEREG kupážou vína z čiernych ríbezlí a Arónie, čím vzniklo víno ocenené zlatou medailou a Šampiónom výstavy v Bratislave v Devíne v roku 2008.

Vinárstvo je priekopníkom energeticky nabitých vín a festivalových nápojov, ktoré firma produkuje pod značkou Sexplosiv.  Vyvíja a pripravujeme výrobu vysokokvalitných sirupov bez pridania cukru, získané výlučne odparením vody zo štiav., ktoré budú určené hlavne pre deti, ktorých rodičia myslia a majú vedomosti o zdravej výžive. Na pozadí týchto aktivít sa vytvára základ vývoja nealkoholických nápojov bez cukru, výlučne z liečivých byliniek, kvetov a ovocia.

 

Novinky a Blog o Víne: http://inmedio.sk/novinky/blog