Nenašli ste čo ste hľadali? Kontaktujte nás na +421 903 721 388 ..

VYPREDANÉ - " Božolé " Beaujolais Nouveau Gamay Joseph Drouhin 2017, obj. 0,75 L, Alk. 12 % obj.

Zatiaľ nehodnotené Napísať recenziu

12.90

Bez dane: 10.75€

Alkohol:
12
Krajina:
Francúzsko
Oblasť:
Beaujolais
Odroda:
Gamay
Ročník:
2017
Zbytkový cukor:
suché víno červené
Dostupnosť:
Aktuálne nedostupné
Produkt kód:
Beaujolais Božolé 2017
Výrobca:
Joseph Drouhin Beaujolais

TENTO TOVAR JE VYPRADANÝ K DISPOZÍCII JE NOVÝ ROČNÍK!

Nájsť alternatívu

Nenašli ste čo ste hľadali? Kontaktujte nás na
Tel.: +421 903 721 388 Email: info@inmedio.sk

Popis

TENTO TOVAR JE VYPREDANÝ - PREDPREDAJ - TOVAR bude K DISPOZÍCII od 11/2017. 16. novembra 2017 sa v mestách po celom svete objavia plagáty s nápisom " Le Beaujolais Nouveau est arrivé! " - " Božolé ". Začína sa jeden z najväčších a najbujarejších vinárskych sviatkov našej planéty.

V tomto čase je už 65 miliónov fliaš, takmer polovica celoročnej produkcie francúzskeho regiónu Beaujolais, na konci svojej cesty k zákazníkom.

Francúzsko je nepochybne najslávnejším producentom vín a Beaujolais - " Božolé " je jeho najslávnejšie červené víno. Úderom polnoci na tretí štvrtok v novembri každého roka, sa začína oslava pitím vína Beaujolais Nouveau, je to víno z hrozna dopestovaného v lete toho istého roka.

Ide o ľahké víno, fľašované necelé dva mesiace po zbere. Je jasnočervenej farby a charakterizujú ho ako osobitne aromatické, s veľmi sviežou chuťou. Znalci tvrdia, že je akýmsi mostom medzi bielym a červeným vínom, ktoré je škoda vychutnávať na jazyku, ale treba ho piť dúškami. Ale to naozajstné čaro Beaujolais spočíva v poznaní, že presne to čo vy robia v danej chvíli milióny ľudí na celej Zemi.

Tá istá oslava sa koná nielen doma ale v tisíckach kaviarní, vinární a reštaurácií celého sveta. Privítajte tento rok 16. Novembra 2017 BEAUJOLAIS ...

Ponúkame Vám k tomuto svetovému zážitku BEAUJOLAIS :

Objednávky na predpredaj Beaujolais - "Božolé"prijímame aj na e-mail: info@vinopredaj.sk alebo telefonicky na 02/4552 3547 ale len do 20.10.2017. Minimálna objednávka je 6 ks fliaš. Cena platí pre odber tovaru v našej predajni v Bratislave. V prípade záujmu vám vaše Beaujolais zašleme za poplatok kdekoľvek v SK kuriérom alebo poštou.

Foto je ilustračné. Vyhradzujeme si právo zámeny a dodávky tovaru aj od iných výrobcov Beaujolais

Špecifikácie

Špecifikácia vína
Alkohol 12
Krajina Francúzsko
Oblasť Beaujolais
Odroda Gamay
Ročník 2017
Zbytkový cukor suché víno červené

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Zdieľať