Nenašli ste čo ste hľadali? Kontaktujte nás na +421 903 721 388 ..

VYPREDANÉ - Cabernet Sauvignon Barkan 412 Altitude

Zatiaľ nehodnotené Napísať recenziu

35.90

Bez dane: 29.92€

Alkohol:
14 %
Krajina:
Izrael
Oblasť:
Galil
Odroda:
Cabernet Sauvignon
Ročník:
2010
Zbytkový cukor:
suché víno
Dostupnosť:
Aktuálne nedostupné
Produkt kód:
7290000025131
Výrobca:
Barkan wine Israel

TENTO TOVAR JE VYPRADANÝ K DISPOZÍCII JE NOVÝ ROČNÍK!

Nájsť alternatívu

Nenašli ste čo ste hľadali? Kontaktujte nás na
Tel.: +421 903 721 388 Email: info@inmedio.sk

Popis

TENTO TOVAR JE VYPREDANÝ - Víno pochádza z vinice Avne-Eitan v Golane s pridaním 15% hrozna z viníc Dishon v údolí Kadesh. Má silnú, hlbokú, takmer čiernu farbu. Jeho aróma je prenikavým zložením čiernych ríbezlí, lesných plodov, klinčekov a čokolády.  Chuť je bohatá, komplexná s dlhým koncom.

O sérii Altitude Cabernet Sauvignon Reserve

Táto limitovaná mini séria vyjadruje prvé pokusy Barkanu o „terroir“( tento výraz môže zahrňovať všeobecné pôsobenie prostredia na charakter a typické znaky vín, ktoré vznikli v určitom, prírodnými podmienkami, odrodovou skladbou a ľudskou činnosťou, ohraničenom geografickom priestore, ktoré je osídlené obyvateľstvom s danými zvyklosťami). Barkan sa vždy snažil pestovať Cabernet individuálne, každá časť vinice sa zbiera a fermentuje osobitne, oddelene zreje v sudoch a až po dosiahnutí vyzretosti sa jednotlivé zložky spoja aby vytvorili Reserve Cabernet Sauvignon. Víno reprezentuje našu filozofiu tvorby tak komplexných a harmonických vín ako sa len dá. 

Vína Altitude +412, +624, +720 predstavujú troch jedincov vo vzrušujúcom vyjadrení zážitku z Cabernetu Sauvignon. Každé je samo o sebe unikátne; z rovnakého ročníku, ale vyjadrujúc rôzne vinice, ktoré sa od seba líšia nadmorskou výškou. Vína fermentovali pri 30°C a  3-4 týždne boli ponechané na jemnej usadenine. Zrenie prebiehalo v nových francúzskych barikoch po dobu 15 mesiacov aby sa zachoval ovocný charakter každej vinice a neskryl sa pod masku dubu.

Špecifikácie

Špecifikácia vína
Alkohol 14 %
Krajina Izrael
Oblasť Galil
Odroda Cabernet Sauvignon
Ročník 2010
Zbytkový cukor suché víno

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Zdieľať